0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  UŽ GROTŲ, BET – NE NUSIKALTĖLIAI (kurie ieško namų)!

ankstesnis

UŽ GROTŲ, BET – NE NUSIKALTĖLIAI (kurie ieško namų)! Tiesa, Mažeikių gyvūnų globos draugijoje tokių „nusikaltėlių“ šiuo metu yra labai daug. Jie visi tikrai niekuo nenusikalto. Jų vienintelė kaltė – kad gimė ne vietoje ir ne laiku. Kaltas tėra žmogus, kuris nesterilizuoja / nekastruoja savo augintinių, arba tiesiog be sąžinės graužaties jais atsikrato.

 

Kad ir kaip būtų, šie nuostabūs „už grotų įkišti nusikaltėliai“ vėl ieško savojo Žmogaus, kuris jų nepaliks, kuris jų neskriaus, kuris juos mylės. Pristatome broliuką ir sesutę – Tipsį ir Topsę, kuriems, spėjame, yra apie du mėnesius. Jų gyvenimo pradžia – šaltas guolis po daugiabučio laiptais. Jie labai nori gerų pokyčių gyvenime. Tiesiog skaudu žiūrėti, kai pasirodžius žmogui, jie tiesia savo letenėles per grotas ir gailiomis akimis iškniaukia: „Mane, mane imk, glostyk, mylėk!“ O savanoriai net tvarkytis nespėja, tai apie ilgesnį kačiukų pamylavimą nė kalbos nėra. Įsižiūrėkite į šiuos du meilius kailiuočius, galbūt Jūs kaip tik tokio šeimos nario ieškote?

 

Rainiukė yra Topsė, juodulis – Tipsis. Abu tvarkingi (reikalus daro į dėžutę), ėda savarankiškai, yra baisiai linksmi vaikučiai. Topsė judresnė ir žmogiškesnė, o Tipsis kol kas santūrus.

 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šiuos kačiukus ar kitą gyvūną, galite skambinti telefonais +370 679 28258 ar +370 699 81662, arba rašyti el. paštu info@mazeikiugyvunai.lt. Jei norite su dominančiu gyvūnu susitikti, būtina dėl susitikimo susitarti iš anksto, nes kai kurie keturkojai laikomi Mažeikių gyvūnų globos draugijos patalpose (jose nuolat savanoriai nebūna), o kiti – pas laikinuosius globėjus namuose.

PASTABOS. Nepilnamečiams gyvūnai nėra perduodami. Visais klausimais turi kreiptis suaugęs asmuo, į kurio namus keliaus keturkojis, t. y. būsimasis šeimininkas. Į SMS žinutes neatsakome, jomis gyvūnų klausimų nederiname ir nerezervuojame. Skambinti darbo dienomis 08.00–19.00 val., laisvadieniais atsiliepsime pagal galimybes.
Prieš įsigydami gyvūną, labai kruopščiai pagalvokite, ar esate pasiruošę su juo gyventi mažiausiai 10 metų, ar jums užteks kantrybės auklėti ir kartais susitaikyti su nuostoliais, kurie vienaip ar kitaip neišvengiami auginant keturkojus; ar jums užteks lėšų būsimo šeimos nario kokybiškam maistui, priežiūros reikmėms ir sveikatai, nes gyvūnas sveikas, gyvas ir patenkintas vien meile nebus. Jo išlaikymui reikia lėšų. Būsimieji šeimininkai katytę privalės paženklinti mikroschema ir, atėjus laikui, sterilizuoti (sterilizacijai bus suteikta 30 proc. nuolaida). Dėkojame už jūsų atsakingumą ir supratingumą!

 

Autorius: Jurgita R.
Organizacija: Mažeikių gyvūnų globos draugija
Svetainė: http://mazeikiugyvunai.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
Mažeikių gyvūnų globos draugija
Paramos gavėjo kodas: 302551425
Banko sąsk.: LT 41 7300 0101 2453 5678, Paypal
Naujienos ID: 115324
Peržiūrėjimų skaičius: 2075
Įdėta: 2016-08-29 (Jurgita R.) | Redaguota: 2018-08-17

Susijęs turinys
 Dovanojami kačiukai Mažeikiuose
 http://www.gyvunupaieska.lt/lt/shelter/list
 http://www.gyvunupaieska.lt

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Meadc (2017-06-22)
me adc6.22 http://www.coach-outlet.net.co coach outlet online http://www.rayban-outlet.us Ray Ban sunglasses http://www.itbsnet.com/ Air Max 180 http://www.michaelkorsoutletca.ca michael kors outlet http://www.hermesoutlet.net/ hermes outlet http://www.michael-kors.org.au/ michael kors http://www.mb-constructionvente.fr/ Nike Air Jordan http://www.prada-outlet.co prada outlet online http://www.raybanpolarized.us ray ban polarized sunglasses http://www.tiffanyco.net.au tiffany co http://www.kate-spade.it kate spade italy http://www.revento.fr/ Nike Air Max Couple http://www.burberryoutletonline.net burberry outlet online http://www.katespadeoutlet.nom.co kate spade outlet http://www.burberryaustralia.net.au Burberry Australia http://www.ray-ban-sunglasses.co.uk ray ban uk http://www.prada-sunglasses.org Prada Sunglasses - Official http://www.burberryoutletsale.org/ burberry outlet sale http://www.swatchwatch.us/ swatch watch http://www.michaelkors.net.au/ michael kors http://www.puma-shoes.ca/ puma shoes http://www.raybanjustin.us/ ray ban justin http://www.burberry-scarf.net burberry scarf http://www.ray-ban-sunglasses.com.au ray ban sunglasses http://www.coach-handbags.us coach handbags sale http://www.mcmoutlet.org mcm outlet online http://www.pandora-charms.com.au pandora charms http://www.discountoakleysunglasses.us/ discount oakley sunglasses http://www.raybanframes.us/ ray ban frames http://www.jewelry-armoire.us Jewelry Armoire - Official http://www.handbags-online.us/ handbags online sale http://www.brighton-jewelry.us Brighton Jewelry - Official http://www.pandora-online.us pandora sale http://www.chrome-store.us chrome store http://www.sendgifts2india.com Nike Dunk SB Low http://www.michael-kors.info/ michael kors http://www.pandora--bracelet.co.uk pandora uk http://www.minisinbox.com Watches http://www.premierjewelry.us Premier Jewelry - Of
 
   
Prisijungę (173)
,0.0007,0.0017,0.0012,0.0012 ( + 0.0048) 0.20.28 (+ 0.09)