0.01
 
  Meniu
kitas

Liūdna pabaiga:  SKUBIAI REIKALINGA VISUOMENĖS (ypač Mažeikiškių ir aplinkinių kaimų gyventojų) PAGALBA-INFORMACIJA. 1 DALIS.

ankstesnis
SKUBIAI REIKALINGA VISUOMENĖS (ypač Mažeikiškių ir aplinkinių kaimų gyventojų) PAGALBA. 1 DALIS.

IEŠKOMI ŽIAURŪS ŽMONĖS (nusikaltėliai, kurių kitaip nepavadinsi), kad policijai palengvintumėme darbą ir būtų galima realiai nubausti neatsakingus ir žiaurius žmones. Šie baisūs žmonės arba žmogus užvakar, 2016 m. gruodžio 05 arba 06 d. (vėlų vakarą arba naktį) per pačius šalčius tiesiog atvežė ir paliko savo priveistus gyvūnus Mažeikių gyvūnų globos draugijos teritorijoje.

Šie nusikaltėliai įsibrovė į privačią valdą, neteisėtai joje vaikščiojo, susirado privatų turtą (galimai jį apgadino) ir be gailesčio paliko tris kates (2 katytes ir 1 patinėlį) ir vieną kalytę šalti visą naktį lauke be maisto atsargų, be tinkamų guolių, be vandens. Kalytę pririšo tiesiog „šniūru“, kuriuo ji vos nepasikorė pati. Katinėliai buvo sugrūsti į dėžę, kurioje buvo padarytos skylės. Dėžė kruopščiai buvo apvyniota lipnia juosta. Žinoma, kad nepabėgtų ir nesektų šeimininkų. Tokie žmonės privalo būti nubausti, todėl:

LABAI PRAŠOME VISUOMENĖS ATIDŽIAI ĮSIŽIŪRĖTI Į GYVŪNUS, ypač kalytę, kuri yra išskirtinė. Gal atpažinsite savo draugų, giminaičių ar kaimynų gyvūnus? Nes kitą kartą dėžėje arba prie virvės galite atsidurti jūs arba jūsų vaikai. TOKIE ŽMONĖS TURI BŪTI SKAUDŽIAI BAUDŽIAMI. Neatsakingai pridaugino, neteisėtai atsikratė ir paliko JUOS ŽŪTI ŠALTĄ ŽIEMOS NAKTĮ. Jei atpažinsite, kieno šie gyvūnai, nedvejodami skambinkite telefonu +370 679 28258, arba rašykite el. paštu info@mazeikiugyvunai.lt. KONFIDENCIALUMĄ GARANTUOJAME.

Mažiesiems našlaičiams reikalinga ir piniginė parama, nes ketveriukė tikrai sušalo, jiems reikia preparatų ir vaistų nuo parazitų, skiepų, sterilizacijos, kastracijos ir mikroschemų. O kur dar kokybiškas pašaras? Apie tolimesnę ketveriukės sveikatos būklę netrukus parašysime (Mažeikių gyvūnų globos draugijos sąskaita: LT 41 7300 0101 2453 5678, gyvenantys užsienyje taip pat gali prisidėti per „PayPal“: mazeikiuggd@gmail.com).

Dalinkitės skelbimu ir padėkite draugijos savanoriams ir policijai rasti žiauriuosius dvikojus. Pastarieji tikrai nusipelnė būti skaudžiai nubausti. LABAI PRAŠOME VISŲ PAGALBOS: IR INFORMACIJOS, IR PARAMOS.
Naujienos ID: 125279
Peržiūrėjimų skaičius: 1653
Įdėta: 2016-12-08 (Jurgita R.) | Redaguota: 2018-02-17 (Jurgita R.)

Susijęs turinys
 https://www.facebook.com/MazeikiuGyvunuGlobosDraugija/photos/a.1095776693789549.1073742087.415533455147213/1374862782547604/?type=3&theater

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Sylvester Goehner (2017-11-18)
Klasifikasi bajahttp://ironsteelcenter.com/bondek/harga-jual-bondek-cor-supplier-pabrik-besi-agen-distributor Toko Bondek Cor http://www.gudangbesibaja.com/daftar-harga-atap-spandek-pabrik-distributor-jual-agen-supplier Supplier Atap Spandek http://www.jualbesibetonhargapabrikmurah.com/category/besi-beton-bjku-ulir-polos/ harga besi beton bjku http://www.pusatbesibaja.co.id/harga-besi-profil-unp-baja-kanal-u-distributor-supplier-pabrik-jual-produsen-agen-toko Toko besi unp baja http://www.pusatbesibaja.com/harga-besi-profil-unp-baja-kanal-u-supplier-distributor-pabrik-produsen-jual-agen-toko Toko besi unp baja http://ironsteelcenter.com/category/besi-hollow-hitam-galvaniz Jual besi hollow http://www.jualbesibajamurah.com/harga-besi-profil-unp-baja-kanal-u-supplier-produsen-agen-jual-pabrik-distributor-toko Toko besi unp baja http://www.gudangbesibaja.com/category/besi-baja-h-beam/ harga besi h beam baja http://www.undangancinta.com undangan pernikahan anime http://www.sentrabesibaja.com/besi-baja-hbeam-profil/ Harga Besi H beam http://ironsteelcenter.com/bondek/harga-jual-bondek-cor-supplier-pabrik-besi-agen-distributor Jual Bondek Cor http://www.gudangbesibaja.com/daftar-harga-atap-spandek-pabrik-distributor-jual-agen-supplier Toko Atap Spandek http://www.jualbesibetonhargapabrikmurah.com/category/besi-beton-banci-ulir-polos/ harga besi beton Sni Ulir Polos http://www.pusatbesibaja.co.id/harga-besi-profil-unp-baja-kanal-u-distributor-supplier-pabrik-jual-produsen-agen-toko Agen besi unp baja http://www.pusatbesibaja.com/harga-besi-profil-unp-baja-kanal-u-supplier-distributor-pabrik-produsen-jual-agen-toko Agen besi unp baja http://ironsteelcenter.com/category/besi-baja-behel-beton-polos-ulir-sni-is-psi-master-ms-krakatausteel-ks-dp-delcoprima-pas-ji-ksc-ais-cs-ksty-ksi-jca-as-bjku-sii-hs-bjtd40-bjtp24 Jual besi beton Sni Ulir Polos http://www.jualbesibajamurah.com/harga-besi-profil-unp-baja-kanal-u-supplier-produsen-agen-jual-pabrik-distributor-toko Agen besi unp baja
 
   
Prisijungę (291)
,0.0006,0.0014,0.0011,0.0014 ( + 0.0045) 0.120.2 (+ 0.09)