0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  ANTSTOLIAI IŠKRAUSTĖ GYVENTOJĄ, KATĖ LIKO (skubiai reikalinga laikinoji namų globa ir finansinė parama)

ankstesnis

SKUBIAI REIKALINGA PAGALBA: laikinoji namų globa ir finansinė parama būtiniausioms veterinarinėms procedūroms.

Šios istorijos bėdulė – katytė (nors jai jau keleri metai, tačiau smulkutė, traputė rainytė). Pati istorija paini ir gana sudėtinga. Neiškart ir mums pavyko suprasti. Esminis faktas – katė palikta viena bute, kuris neprimena buto, o tiesiogine ta žodžio prasme nosį riečiantį sąvartyną. Kurį laiką buvo palikta be maisto ir vandens. Šiuo metu katytė yra gana kritinės būklės (visa sulysusi, ištroškusi žmogaus dėmesio, glamonių ir bent jau tyro oro gurkšnio). Jos gelbėjimo operacijos ėmėmės tik todėl, kad vienas katytės kaimynas (tiksliau buvusių jos šeimininkų) nebuvo abejingas ir nepaliko jos gaišti baisia mirtimi.

 

O kas nutiko? Trumpai šnekant, katytė turėjo gerus šeimininkus. Išties gerus. Bet ekonominių negandų spaudžiami jie emigravo į Škotiją. Paliko keturkoję savo dukteriai globoti. Ne tik keturkoję paliko. Dukra dar gavo ir šeimininkų butą. Tiesa, dukra pasitaikė neatsakinga: butą areštavo antstoliai, ją su policija išmetė iš buto, o katė...liko dvokiančiame šiukšlyne. Kaimynai ją (nesterilizuotą!!!!!) norėjo tiesiog paleisti prie daugiabučio, kuriame yra atimtas butas (kaip galvojate, iš kur atsiranda kačiukai?). Na, tipo, ką katinas neišgyvens? Dukra atsisakė pasiimti katę motyvuodama, kad esami nuomojamo buto šeimininkai neleidžia turėti gyvūno. Vargu ar ir naujų namų ieškos. Todėl į mus kreipėsi katytės kaimynas pagalbos. Šiuo metu organizuojame katytės gelbėjimo operaciją.

 

Pirmiausia skubiai reikalinga laikinoji globa, kad būtų galima katytei suteikti visas reikalingas būtinąsias procedūras (suduoti visus preparatus nuo kailio ir žarnyno parazitų, paskiepyti nuo pasiutligės ir kitu kompleksiniu skiepu, sterilizuoti). Pagal kaimyno pasakojimą, spėjame, kad katytei reikės ir specializuoto maisto, nes ji yra labai sulysusi. Dėl imuninės sistemos nusilpimo jos negalima paimti į draugijos patalpas, iškart susirgs ir nugaiš. Todėl su visų jūsų, mūsų draugų ir veiklos palaikytojų, pagalba tikimės padėti šiai bėdos ištiktai keturkojei. Juk pati sau ji nepadės, kad ir ištiesta letenėle stovėtų prie parduotuvės. L Ji nekalta, kad tapo emigracijos auka.

 

KOL KAS NETURIME JOS tikrosios nuotraukos, bet tikimės šįvakar sulaukti. Gerasis katytės kaimynas viliasi, kad kas nors pagelbės ją fotografuojant.

 

Jei kas galite SUTEIKTI LAIKINĄJĮ ŠILTĄ KAMPELĮ šiai bėdulei, skambinkite tel. +370 679 28258 arba +370 69981662, arba rašykite asmenine žinute ar el. paštu info@mazeikiugyvunai.lt. Jums katytė ne tik atsidėkos, bet ir padarysite gerą darbą.

 

Jei kas galite prisidėti finansiškai prie šios bėdulės gelbėjimo, toliau pateikiame draugijos sąskaitą, „PayPal“ paskyrą ir aukos dėžutės adresą.

Gavėjas: Mažeikių gyvūnų globos draugija

Sąsk. Nr. LT 41 7300 0101 2453 5678

Paramos gavėjo kodas: 302551425

Paskirtis: Rainiukei. 

„PayPal“ paskyra: mazeikiuggd@gmail.com

Aukų dėžutė yra:
Sauliaus Petrausko smulkių gyvūnų
klinikoje (Ventos g. 23, Mažeikiai)

 

Autorius: Jurgita R.
Organizacija: Mažeikių gyvūnų globos draugija
Svetainė: http://mazeikiugyvunai.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
Mažeikių gyvūnų globos draugija
Paramos gavėjo kodas: 302551425
Banko sąsk.: LT 41 7300 0101 2453 5678, Paypal
Naujienos ID: 128763
Peržiūrėjimų skaičius: 2410
Įdėta: 2017-03-23 (Jurgita R.) | Redaguota: 2018-08-17


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Meadc (2017-06-22)
me adc6.22 http://www.coach-outlet.net.co coach outlet online http://www.rayban-outlet.us Ray Ban sunglasses http://www.itbsnet.com/ Air Max 180 http://www.michaelkorsoutletca.ca michael kors outlet http://www.hermesoutlet.net/ hermes outlet http://www.michael-kors.org.au/ michael kors http://www.mb-constructionvente.fr/ Nike Air Jordan http://www.prada-outlet.co prada outlet online http://www.raybanpolarized.us ray ban polarized sunglasses http://www.tiffanyco.net.au tiffany co http://www.kate-spade.it kate spade italy http://www.revento.fr/ Nike Air Max Couple http://www.burberryoutletonline.net burberry outlet online http://www.katespadeoutlet.nom.co kate spade outlet http://www.burberryaustralia.net.au Burberry Australia http://www.ray-ban-sunglasses.co.uk ray ban uk http://www.prada-sunglasses.org Prada Sunglasses - Official http://www.burberryoutletsale.org/ burberry outlet sale http://www.swatchwatch.us/ swatch watch http://www.michaelkors.net.au/ michael kors http://www.puma-shoes.ca/ puma shoes http://www.raybanjustin.us/ ray ban justin http://www.burberry-scarf.net burberry scarf http://www.ray-ban-sunglasses.com.au ray ban sunglasses http://www.coach-handbags.us coach handbags sale http://www.mcmoutlet.org mcm outlet online http://www.pandora-charms.com.au pandora charms http://www.discountoakleysunglasses.us/ discount oakley sunglasses http://www.raybanframes.us/ ray ban frames http://www.jewelry-armoire.us Jewelry Armoire - Official http://www.handbags-online.us/ handbags online sale http://www.brighton-jewelry.us Brighton Jewelry - Official http://www.pandora-online.us pandora sale http://www.chrome-store.us chrome store http://www.sendgifts2india.com Nike Dunk SB Low http://www.michael-kors.info/ michael kors http://www.pandora--bracelet.co.uk pandora uk http://www.minisinbox.com Watches http://www.premierjewelry.us Premier Jewelry - Of
 
   
Prisijungę (178)
,0.0008,0.0015,0.0011,0.0013 ( + 0.0047) 0.150.23 (+ 0.09)