0.01
 
  Meniu

2 % parama Mažeikių gyvūnų globos draugijai

2 % GPM parama

Mūsų gelbėjamų ir globojamų gyvūnų vardu prašome paremti Mažeikių gyvūnų globos draugijos veiklą skirdami 2 proc. GPM paramą. Tai galima padaryti nuo 2016 m. sausio 01 d. iki gegužės 01 d. Tai pats paprasčiausias būdas prisidėti prie draugijos veiklos be jokių papildomų išlaidų. Ši parama jums nieko nekainuoja, o mūsų organizacijai – tai pagrindinis veiklos finansavimo šaltinis.

Kam bus naudojama jūsų paaukota 2 % parama?

Skirkite savo 2 proc. GPM paramą ir padėkite draugijai pasirūpinti beglobiais miesto keturkojais. Taip mums padėsite nuveikti didelius darbus:

-         – priglausti benamį keturkojį, kuriam reikia pagalbos,
–  gydyti išsekusius ir sergančius beglobiukus,
–  „ištraukti“ kuo daugiau keturkojų, atiduotų mirčiai sanitarinėje tarnyboje,
–  vykdyti programą „Pagauk, sterilizuok, paleisk programą, pagal kurią sterilizuojamos namų neturinčios katės ir kastruojami katinai, kad nebesidaugintų,
–  rasti pasimetusio keturkojo šeimininką arba patį pasimetusį augintinį,
– vykdyti šviečiamuosius projektus miesto mokyklose ir darželiuose,
– konsultuoti gyventojus gyvūnų klausimais ir padėti spręsti žiauraus elgesio su gyvūnais problemas,
bendrai draugijos priglaustų keturkojų gerovei užtikrinti (tinkamai mitybai, higienai, patalpų pritaikymui, gerinimui ir pan.).

Kartu su jumis miestą galime padaryti geresnį gyvūnams gyventi!

 

Kaip pervesti 2 proc. GPM paramą?

Daugiau apie prašymus pervesti gyventojų pajamų mokesčio dalį galite sužinoti VMI puslapyje. Visgi, 2 proc. GPM paramą Mažeikių gyvūnų globos draugijai galite skirti net keliais būdais. Rinkitės jums patogiausią!

1. Pirmasis būdas. Tai – pats paprasčiausias būdas. Jei turite internetinę bankininkystę, 2 proc. GPM formą FR0512 galite užpildyti ir pateikti VMI internetu. Per savo internetinę bankininkystę prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos EDS (elektroninio deklaravimo sistemos) ir užpildykite ten FR0512 formą. Prie VMI elektroninio deklaravimo sistemos prisijungti galite čia. (DĖMESIO! Teikdami paramos prašymą galite nurodyti, kad mus norite remti kelerius metus, ir parama nurodytais metais bus pervedama automatiškai.)

2. Antrasis būdas. Nuvykti į artimiausią apskrities VMI skyrių (adresus pagal apskritis rasite čia; tiesiog spustelėkite apskrities nuorodą ir atsivers jums reikalingo skyriaus adresas). Į VMI skyrių nuvykti ir įteikti prašymą gali tik pats paramą skiriantis žmogus asmeniškai (už jį kitas asmuo tai padaryti negali). Prašymą skirti 2 proc. GPM paramą galite užpildyti pačiame skyriuje arba jau atsinešti užpildytą (formą galite parsisiųsti čia). Pildydami formą, būkite atidūs, kad nereikėtų pakartotinai pildyti VMI skyriuje ir papildomai gaišti savo laiko. Jums reikia pildyti šias grafas:

            1          (įrašykite savo asmens kodą)
            2          (įrašykite savo telefono numerį)
            3V       (įrašykite savo vardą)
            3P        (įrašykite savo pavardę)
            4          (įrašykite adresą: gatvės pavadinimą, namo ir buto numerius, miesto / gyvenvietės / kaimo pavadinimą, rajoną, jei būtina)
            5          (įrašykite metus: 2015)
            6S        (langelį pažymėkite kryžiuku: X)
            8          (į langelį įrašykite skaičių: 1)
            E1       (į langelį įrašykite skaičių: 2)
            E2       (į langelius įrašykite skaičius, kurie yra paramos gavėjo kodas: 302551425)
            E4       (į langelius įrašykite skaičius: 2,00)
            E5       (į langelius įrašykite metus, iki kurių norite skirti draugijai paramą, pvz.: 2018)
            Pačioje apačioje, ant ilgo brūkšnio, padėkite savo parašą ir ranka užrašykite savo vardą ir pavardę)

Jei nesate tikri, kaip pildyti, galite parsisiųsti užpildytos formos pavyzdį, arba dėl konsultacijos paskambinti telefonu +370 679 28258.

3. Trečiasis būdas. Užpildytą 2 proc. GPM prašymo formą galite išsiųsti paprastuoju paštu. Parsisiųskite FR0512 formą ir užpildykite ją pagal 3 punkte pateiktus nurodymus. Būkite atidūs pildydami, neužmirškite jos pasirašyti, nes jūsų parama nebus įskaityta, jei formoje bus klaidų ar neužpildytos būtinos informacijos. Įsigykite voką, įdėkite užpildytą formą į jį ir nuvykę į paštą išsiųskite adresu:

            Mažeikių VMI poskyrio
            Deklaravimo tvarkymo skyriui
            Vasario 16-osios g. 4,
            Mažeikiai LT-89224

4. Ketvirtasis būdas. Galite atvykti į Mažeikių gyvūnų globos draugiją arba paprasčiausiai pasikviesti pas save jos atstovą, kuris padės jums užpildyti 2 proc. GPM formą ir pasirūpins, kad ji būtų išsiųsta paštu. Tokiu atveju skambinkite tel. +370 679 28258, arba rašykite el. paštu info@mazeikiugyvunai.lt.

Dėkojame už Jūsų paramą ir, kad padedate mums padėti JIEMS!

Mažeikių gyvūnų globos draugijos komanda

 
 
   
Prisijungę (172)
,0.0009,0.0014,0.0015,0.0014 ( + 0.0052) 0.040.13 (+ 0.09)